

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Power Rating | 30W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 120 - 370 V dc, 85 - 264 V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Package Type | Open Frame |
| Length | 101.6mm |
| Width | 50.8mm |
| Medical Approved | Yes |
| Depth | 32mm |
ZWQ130-5222/A
RAC04-0512DC/277-E
TPI 300-124L-M
ZWS150BAF-24
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00