

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 48V dc |
| Output Current | 9.4A |
| Power Rating | 450W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 85 - 264V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Open Frame |
| Length | 127mm |
| Width | 76.2mm |
| Medical Approved | Yes |
| Embedded | Yes |
| Depth | 40.1mm |
| Series | TPP 450BA-M |
| Efficiency | 94% |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Weight | 462g |
LRS-350-24RS
IRM-60-12ST
RPS-400-48-C
PBA15F-9-N1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00