

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 21.6 - 26.4 V dc |
| Power Rating | 1W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | 200mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SIP |
| Isolation Voltage | 1kV dc |
| Depth | 10.2mm |
| Length | 19.5mm |
| Series | TRA 1 |
| Load Regulation | ±3.7% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Efficiency | 84% |
| Maximum Temperature | +85°C |
THR 20-2413WI
CCG30-48-15S
QSB40024S24
TEC 2-2421WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00