

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Input Voltage Range | 10.8 - 13.2 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | 200mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SIP 6 |
| Isolation Voltage | 1kV dc |
| Depth | 10.2mm |
| Length | 19.5mm |
| Series | TRA 3 |
| Load Regulation | 0.04 |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Efficiency | 89% |
BEI15-050-Q48N-C
REC300H-2412SW
TEN 5-4822WI
TEN 20-2413WIR
TMR 2-2422WIN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00