

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 36 V dc |
| Power Rating | 15W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | 1.25A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Isolation Voltage | 5.94kV dc |
| Length | 50.8mm |
| Width | 25.4mm |
| Depth | 12mm |
| Series | TRI 15 |
| Load Regulation | 0.005 |
| Efficiency | 88% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +82°C |
TEN 30-2411WIN
TRV 1-1512M
TMV 2-2412DHI
RS3-2415DZ/H3
THN 15-4811WI
TMR 3-2411E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00