

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±15V dc |
| Input Voltage Range | 36 - 75 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | ±100mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | SMD |
| Isolation Voltage | 1.6kV dc |
| Depth | 7.6mm |
| Width | 11.3mm |
| Length | 11.9mm |
| Series | TRN 3SM |
| Load Regulation | 0.01 |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Efficiency | 80% |
| Minimum Temperature | -40°C |
TMR 3-2411WI
TEN 30-2411
TBA 1-1219HI
TSR 3-24150A
RSH3-1212D/H2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00