

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 3.3V dc |
| Input Voltage Range | 12 - 18 V dc |
| Power Rating | 2W |
| Input Voltage Nominal | 15 V dc |
| Output Current | 600mA |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SIP 9 |
| Isolation Voltage | 5kV dc |
| Series | TRV 2M |
| Railway Approved | No |
| Load Regulation | 4% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Medical Approved | Yes |
| Efficiency | 79% |
| Maximum Temperature | +80°C |
| Standards Met | EN 62368-1, IEC 62368-1 |
MEF1S0505SP3C
RS3-2415DZ/H3
RKE-2405S/H
THM 10-2415
R1M-2405D/SMD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00