

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensing Range | 24 - 230V ac |
| Voltage Sensitivity | Self Powered |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | ENYA |
| Width | 65mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Height | 87mm |
| Length | 17.5mm |
| Operating Temperature Range | +55°C |
| Maximum Voltage Sensed | 230V ac |
| Terminal Type | Screw |
| Number of Poles | 1 |
| Dimensions | 17.5 x 65 x 87mm |
| Minimum Voltage Sensed | 24V ac |
3UG4631-1AA30
809S-C1-10A-48
3RS2600-1BA30
IL5881.12/100 DC12-280V 5-200kOHM
70.41.8.400.2030
72.01.8.125.0000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00