

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensitivity | Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 200ms |
| Frequency Sensing Range | 48 - 63Hz |
| Series | ENYA |
| Operating Temperature Range | +55°C |
| Length | 65mm |
| Dimensions | 65 x 35 x 87mm |
| Maximum Frequency Sensed | 63Hz |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Width | 35mm |
| Height | 87mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Minimum Frequency Sensed | 48Hz |
3RF2950-0GA13
72.01.8.240.0002
3RN2010-2BA30
LH5946.48/61 20-400mV UH=AC230V 0,2-6s
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00