

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Temperature |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | GAMMA |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Dimensions | 108 x 22.5 x 90mm |
| Operating Temperature Range | +55°C |
| Terminal Type | Screw |
| Number of Poles | 2 |
| Height | 90mm |
| Width | 22.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Length | 108mm |
DIB01CD485A
RN5883.12/61 AC/DC24-80V 10-3000mA 0-10s
LBVR/A 12-24VDC
BD9080.12 3AC400V UH=AC230V
1SVR550881R9400
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00