

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 1, 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Loss, Phase Sequence |
| Time Delay | 0.1 - 10 s, 200ms |
| Frequency Sensing Range | 16.6 - 400Hz |
| Series | VEO |
| Height | 67mm |
| Width | 22.5mm |
| Length | 76mm |
| Dimensions | 76 x 22.5 x 67mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Terminal Type | Screw |
| Number of Poles | 1 |
3UG4625-1CW30
3RN2012-1BW30
3UG4617-1CR20
1SVR730720R1400 CM-MSS.11S
MK9163N.12/110 ATEX AC50/60Hz 230V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00