

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Minimum Pressure Reading | 0.07bar |
| Maximum Pressure Reading | 7.6bar |
| Output Type | 1CO |
| Media Measured | Air, Hydraulic Oil, Non-Corrosive Fluid |
| Process Connection | G1/4 |
| Electrical Connection | M20 x 1.5 mm Cable Gland |
| Series | ACW |
| Maximum Current | 5 A @ 24 V |
| Supply Voltage | 500 V, 600 V |
| Housing Material | Zinc Alloy |
| IP Rating | IP65 |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -56°C |
| Mounting Type | Cable Mount |
MLH05KPSB01A
3500R350MG01B000
X5072-TB-A1-CA-H1-PA 10.0 bar G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00