

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Normal State Configuration | 2NC/1NO |
| Maximum AC Voltage | 240V |
| Maximum DC Voltage | 250V |
| Connection Type | Screw |
| Housing Material | Zamak Zinc Alloy |
| IP Rating | IP67 |
| Series | Preventa XCSA |
| Maximum Current | 6A |
| Length | 113.5mm |
| Depth | 44mm |
| Width | 40mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
2TLA050011R0122
TR4-SBM01CB
EX-AZM 415-02/20ZPK 24VAC/DC-3D
3SE5112-3QV10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00