

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power to Lock / Unlock | Power to Unlock |
| Supply Voltage | 24V ac/dc |
| Series | XCS-E |
| Actuator Included | Yes |
| Range | Preventa |
| Actuator Type | Key |
| Normal State Configuration | 2NO/1NC |
| Conduit Entry | M20 |
| Housing Material | Metal |
| IP Rating | IP67 |
| Depth | 44mm |
| Width | 98mm |
| Length | 146mm |
EX-AZM 415-02/02ZPK 24VAC/DC-3D
XCSLF2525312
D4SL-N4NFA-DN
AZM170-02ZRI-B1 24VAC/DC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00