

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | XCSE |
| Actuator Included | Yes |
| Range | Preventa |
| Safety Contacts | NO/NC |
| Normal State Configuration | 2NC/1NO |
| Housing Material | Zinc Alloy |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum AC Voltage | 240V |
| Maximum DC Voltage | 250V |
| Length | 146mm |
| Width | 98mm |
| Depth | 44mm |
D4SL-N4NFA-DN
i200-M0323Lock
D4NL-4AFG-B
D41G-2YDG-N2
EX-AZM 415-02/02ZPK 24VAC/DC-3D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00