

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power to Lock / Unlock | Power to Unlock |
| Supply Voltage | 24V ac/dc |
| Series | XCS-LF |
| Actuator Included | Yes |
| Range | Preventa |
| Actuator Type | Key |
| Safety Contacts | 2NC |
| Conduit Entry | 1/2 in NPT |
| Housing Material | Metal |
| IP Rating | IP66, IP67 |
| Width | 51mm |
| Depth | 43.5mm |
| Length | 205mm |
3SE5312-0SD11
XCSLE2727512
D4SL-N4QFA-D
AZM190-02/01RK-24VDC
AZM170-02ZRIA-B1 24VAC/DC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00