

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power to Lock / Unlock | Power to Unlock |
| Supply Voltage | 230V ac/dc |
| Series | XCS TE |
| Range | Preventa |
| Safety Contacts | 2NC |
| Conduit Entry | PG11 |
| Auxiliary Contacts | 1NC |
| Housing Material | Plastic |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 94mm |
| Width | 110mm |
| Depth | 33mm |
D4SL-N4NDA-D
XCSLE3838312
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00