

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Minimum Pressure Reading | 1.3bar |
| Maximum Pressure Reading | 12bar |
| Accuracy | 3.5 % |
| Output Type | 3PST-NC |
| Media Measured | Air, Fresh Water, Sea Water |
| Electrical Connection | Screw Clamp |
| Supply Voltage | 230 V ac, 400 V ac |
| Housing Material | Glass Fibre Reinforced Polycarbonate |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| IP Rating | IP54, IP65 |
XMLP030BD290
PTC31B-AA7M1PGBWBJJ
PBT-RB010SGTSSNAMA0Z
3100B0060G01E000
XMLB002A2S11
XMLA004A2S12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00