

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2.5 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| Length | 33mm |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Width | 8mm |
| Housing Material | Metal |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Shielding | Shielded |
| Series | XS |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Maximum Switching Frequency | 2.5kHz |
| Switching Frequency | 2.5 kHz |
IQ25-05BPSDU2S
E2B-S08KN04-MC-B2
IME30-10BPSZW2K
XS608B1PAL5
IME08-06NPSZW2S
BES M08MH1-PSC30B-S04G
E2E-X3D1-M1GJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00