

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 2 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M8 |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| Length | 42mm |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 2.5kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Series | XS |
| Switching Frequency | 2.5 kHz |
| Switching Current | 200 mA |
| Depth | 13mm |
Bi15U-Q20-AP6X2
XS518BLPBL2
IH06-04NPS-VTK
BES M30ME-PSC15B-S04G-003
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00