

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 1 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 5 - 24 V dc |
| Length | 29mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 100 mA |
| Maximum Switching Frequency | 5kHz |
| Series | XS |
| Switching Frequency | 5 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
UM18-21112A211
IME08-1B5PSVC0SS15
IMI18-08BPOVC0S
E2E-X40MD1L30-T 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00