

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M5 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 0.8 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NC |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 5 - 24 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 41mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 100 mA |
| Maximum Switching Frequency | 5kHz |
| Shielding | Shielded |
| Series | XS |
| Switching Frequency | 5 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
XS506B1PAM8
E2E-X2B1TL8-M1
IQ40-40NPPKC0K
IME12-04BPOZC0K
NCB2-12GM40-Z0
NBN40+U1L+Z2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00