

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 5 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO+NC |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| Length | 41mm |
| IP Rating | IP67, IP68 |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Brass Nickel Plated |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | General Purpose |
| Standards Met | CE, CSA, E2, EN/IEC 61508, EN/ISO 13849-1, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60529, UL |
| Switching Frequency | 2 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Maximum Switching Frequency | 2kHz |
| Shielding | Shielded |
| Depth | 24mm |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Switching Current | 200 mA |
E2E-X8MB1T8-M1TJ 0.3M
IME18-05BPOZW2S
BCS M18BBH1-PSC15H-EP02
IH03-01BPSVU2K
CA30CAN25NA
IME12-08NPOZW5K
IME18-20NPOZC0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00