

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 20 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 36 V dc, 12 - 24 V dc |
| Length | 43mm |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Brass Nickel Plated |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Shielding | Shielded |
| Depth | 30mm |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Series | General Purpose |
| Standards Met | CE, CSA, UL |
| Switching Frequency | 500 Hz |
BES M30MI-PSC15B-S04G
872C-D3NP8-P3
IQ40-40NNPKC0K
E2E-X4C112-M1
E2Q6-N20F3-H
IFL 2-12-10STP
IME08-02BPOZW3K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00