

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 4 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 12 - 48 V dc |
| Length | 50mm |
| IP Rating | IP68 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 48V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Depth | 12mm |
| Maximum Switching Frequency | 5kHz |
| Switching Current | 200 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 5 kHz |
| Series | XS |
IQ20-07BNSDP0S
BES R04KC-PSC15B-EV02
NBB5-18GM60-WS
XS108B3PBL2
BES M18MI-PSC80B-S04G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00