

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 15 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | Screw Terminal |
| Supply Voltage | 12 - 48 V dc |
| Length | 62mm |
| IP Rating | IP68 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 48V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | XS |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Switching Current | 200 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 1kHz |
| Depth | 36mm |
IMB12-08NPPVC0K
EC3025TBAPL
BC10-P30SR-VP4X2
IM08-04NPS-ZWK
E2E-X8B1T18 10M
BI15-CP40-VP4X2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00