

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 5 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 12 - 48 V dc |
| Length | 64mm |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 48V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | XS |
| Switching Current | 100 mA |
| Maximum Switching Frequency | 3kHz |
| Shielding | Shielded |
| Switching Frequency | 3 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
IME08-02BPSZW5S
ICB12S30N10NOM1
E2E-X6MD18-T 2M
XS212AAPAM12
NI30U-M30-AN6X
IR08.D02S-F46.UA1Z.7SL
IME08-04NNSZW2K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00