

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 10 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Output Function | NC |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 24 - 240 V ac/dc |
| Length | 62mm |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 240V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 300 mA, 200 mA |
| Depth | 36mm |
| Maximum Switching Frequency | 500 Hz, 25Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Series | XS |
| Switching Frequency | 500 Hz, 25 Hz |
IQ40-20BPSKK0S
872C-D15NE30-D4
BI40-CP80-FZ3X2
E2A-S12KS04-M1-B2
NBB0,6-4GM22-E2
E2E-X15B3D30-M1
BES M12ML-PSC80E-S04G-W
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00