

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 7 mm |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 12 - 48 V dc |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Length | 66mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 48V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 2.5kHz |
| Shielding | Unshielded |
| Depth | 17mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 2.5 kHz |
| Series | XS |
IME08-02BNSZT0S
TL-W3MB1 5M
E2E-X23B1T30-M1TJ 0.3M
IME08-04BPOZT0S
IMB08-02BNOVU2K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00