

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 8 mm |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Cable Length | 5m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 20 - 264 V ac/dc, 24 - 240 V ac/dc |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Length | 56.15mm |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Brass Nickel Plated |
| Maximum DC Voltage | 264V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Standards Met | CE, CSA, UL |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Series | OsiSense XS |
| Maximum Switching Frequency | 251kHz |
| Shielding | Shielded |
| Maximum AC Voltage | 240 V, 264V |
| Switching Current | 200 mA, 300 mA |
BI10U-Q14-AP6X2-V1131
BCS R08RR01-PSMFAC-EP02
IME30-10BPOZC0K
TL-W5MB1 2M
IMB18-08BDSVU2K
BES 516-325-G-E5-C-S49
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00