

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 8 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NC |
| Cable Length | 10m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 12 - 48 V dc |
| Length | 32mm |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 48V |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 1kHz |
| Series | XS |
| Shielding | Shielded |
| Depth | 24mm |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
XS8D1A1PAM12
BES M12MI-PSC40B-BV02
BES M30MI1-PSC22B-S04G
Bi1.5-EG08-AP6X
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00