

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Rectangular |
| Detection Range | 40 mm |
| Output Function | NO+NC |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 12 - 48 V dc |
| IP Rating | IP65, IP67, IP69K |
| Length | 117mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 48V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Frequency | 200 Hz |
| Series | XS |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 200Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Unshielded |
| Depth | 40mm |
IMB12-04BPSVC0K
E2E-X22B1TL30-M1
XS4P12PA370L1
IFRM 06X9503
Bi2-EH6.5-AP6X-V1131
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00