

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 60 mm |
| Body Style | Flat |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 5m |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| Length | 80mm |
| IP Rating | IP68 |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Depth | 26mm |
| Maximum Switching Frequency | 150Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Switching Frequency | 150 Hz |
IME12-04NPOZC0S
872C-D2NP8-E2
IMB08-02BNOVT0K
E2E-X4C212-M1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00