

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Block |
| Detection Range | 25 mm |
| Analogue Switching Output Type | 0-10 V |
| Connection Type | Screw Terminal |
| Supply Voltage | 15 - 36 V dc |
| Length | 117mm |
| IP Rating | IP65, IP67, IP69K |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | OsiSense XS |
| Switching Current | 4 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Depth | 40mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
XS8C1A1MAL10
BCS M12B4G2-PSC40D-S04K
BCF10-S30-VP4X-H1141
IMB08-02BNOVU2K
Bi3-Q06-AP6X2
E2B-M12KS04-M1-B2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00