

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Capacitive |
| Detection Range | 2 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NC |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Length | 80mm |
| IP Rating | IP20 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 40Hz |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | XT |
| Switching Frequency | 40 Hz |
BES Q08ZC-PSC20B-BP02
NBN3-8GM25-E2-V3
IMB08-04NPSVU2K
IME08-06NPOZT0K
XS618B1MAU20
XT230A1PAL2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00