

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Barrel |
| Detection Type | Through Beam (Receiver) |
| Detection Range | 15 m |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | 4-Pin M12 Connector |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Light Source | Infrared |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Maximum Current | 100 mA |
| Response Time | <1 ms |
| Housing Material | PBT |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
WS/WE100-2P4439
QS18VP6LPQ9
E3RB-RP21-F2
MPFT15-M14-4
O500.RP-GW1B.72O
VL180-2N42431
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00