

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Detection Range | 200 mm |
| Fibre Optic Type | Plastic |
| IP Rating | IP64, IP641 |
| Housing Material | PE |
| Length | 15mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Dimensions | 15 x M2.6 x 0.45 mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
LL3-DB01-3
E32-LT11N 2M
KLE-C01-2,2-2,0-K102
LL3-TA02
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00