

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Body Style | Slot |
| Detection Range | 3 mm |
| Output Function | NO/NC |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M8 |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| IP Rating | IP65 |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Switching Frequency | 1.5 kHz |
| Shielding | Unshielded |
| Depth | 47mm |
| Maximum Switching Frequency | 1.5kHz |
| Switching Current | 100 mA |
E2E-X8MB1T8-M1TJ 0.3M
BIM-IKT-AP6X
E2B-S08KS01-MC-B1
XS612B1PBM12
IME12-04BPOZW2S
XS8D1A1PAM12DIN
XS230AANAL2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00