

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Detection Range | 6 - 100 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M8 |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| Length | 50mm |
| IP Rating | IP67 |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Switching Frequency | 125Hz |
| Switching Current | 100 mA |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Frequency | â¤125 Hz |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
IFRM 08X9501/S35
IMB08-02BNSVT0K
NBB20-U1-A0
E2B-M18KN16-WP-C1 2M
IM18-08NPS-ZWB
UM18-212165101
NBN8-18GM50-E0-V1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00