

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 m |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO/NC |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| Length | 74.7mm |
| IP Rating | IP65 |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 5.5Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 100 mA |
| Switching Frequency | 5.5 Hz |
UC2000-30GM70-IE2R2-V15
NCB50-FP-A2-P1
NEN20-18GM50-E2-V1
CM18-08BPP-EW1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00