

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Detection Range | 1 m |
| Body Style | Barrel |
| Analogue Switching Output Type | 0-10 V |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Length | 74.7mm |
| IP Rating | IP65 |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
IM05-1B5NSVT0S
E2E-X15C130-M1
UM18-21112B211
Bi4-G12-ADZ32X-B3131
CQF16-06EPSEW1
CA30CAN25PAM1
XS7G12PA140
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00