

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 1 m |
| Analogue Switching Output Type | 0-10 V |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Length | 64mm |
| Housing Material | PBT |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Standards Met | CSA C22.2 No 14, CULus, E2, EAC, Ecolab, EN/IEC 60947-5-2, RCM, UL 508 |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Maximum AC Voltage | 10V |
NBB10-30GM50-A2
XS512B1DAM12
IMF30-20NPSNC0S
E2B-M12KS02-M1-B2
XS4P12PA340L1
Bi1-EG05-Y1
IM12-02BPS-ZCK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00