

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 1 m |
| Analogue Switching Output Type | 0-10 V |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Length | 75.75mm |
| IP Rating | IP65 |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
XS118BLPAM12
BES 516-356-S4-C
E2E-X2B28-M5
IME30-10BPSZW2K
E2E-X2C18-M5
E2EW-X10B330 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00