

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Detection Range | 4 m |
| Body Style | Barrel |
| Analogue Switching Output Type | 4-20 mA |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| Length | 74.7mm |
| IP Rating | IP65 |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
NBB8-F33-E2
E2EW-X12C118-M1TJ 0.3M
IME18-08NPSZW2S
NBB8-18GM50-A2-V1
IM12-04BNO-ZCK
IME12-08NNOZW2S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00