

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 8 m |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO/NC |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | XXS |
| Maximum Switching Frequency | 950Hz |
| Switching Current | 10 mA |
| Switching Frequency | 950 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
E2A-S08KN04-M5-C1
E2A-S18KS08-M1-B1
BES M18MI-PSC50B-S04G
E2AS08KS02M5C1OMC
NBB10-30GM50-E0-V1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00