

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 110 - 240 V ac |
| Size | 48 x 48mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Input Type | K Type Thermocouple |
| Mounting Type | 1/16 DIN |
| Range | 0 - +400 °C |
| Panel Depth | 89mm |
EMPLUS 600 NTC-PTC 230Vac
702112/8-0000-23/000
EFIT/16A/240V/4MA20/PA/ENG/CL/MS
PA1-W06
P4100-2100-000R
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00