

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 110 - 230 V ac |
| Size | 48 x 48mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Mounting Type | 1/16 DIN |
| Input Type | K Type Thermocouple |
| Termination Type | Screw |
| Panel Depth | 89mm |
701170/8-0153-1001-25/000
E5CS-RKJU-W AC100-240
701052/8-03-02-00/000
TC4830-02-110/230VAC
ID NEXT 961-PTC/NTC-12V-1NTC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00