

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 100 - 240V ac |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mode of Operation | Interval |
| Time Range | 0.01 - 99.99s |
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Timer Functions | Multi Function |
| Contact Configuration | SPST |
| Time Increment | Seconds |
| Width | 78mm |
| Length | 64mm |
| Series | TT33 |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Depth | 35mm |
| Time Delay | 15ms |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
1SVR730210R3300 CT-SDS.22S
H3DK-G AC/DC24-240
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00