

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 12.7mm |
| Colour | Clear |
| Shrunk Diameter | 6.4mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 2:1 |
| Sleeve Length | 6m |
| Material | Cross Linked Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +125 °C |
| Flame Retardant | Yes |
| Series | HSB |
7TCA017300R0332 HSB187-9
339-00959 TFE4-3/8-PTFE-CL
RP-4800-NR1-0
RNF-100-3/16-2-STK
RNF-100-3/16-0-SP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00