

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 19.1mm |
| Colour | Black |
| Shrunk Diameter | 9.5mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 2:1 |
| Sleeve Length | 5m |
| Material | Cross Linked Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +125 °C |
| Flame Retardant | Yes |
| Series | HSB |
F221V3/32 BK103
553-40450 TULT4.8-1.6YE-PO-X-YE
RNF-100-3/64-0-STK
ATUM-32/8-2-STK
DR-25-1/8-0-SP
RW-175-1/2-0-RSU-STK
300-73120 TCN20-50.8/25.4-PO-X-BK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00